Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KYNOLOGICKÝ KLUB VELKÁ BYSTŘICE / ČKS

informace o pronájmu areálu

Areál kynologického klubu nabízíme k pronájmu

Je zde poskytováno zázemí pro konání dalších sportovních a volnočasových aktivit. Najdete u nás klidné, upravené, přírodní prostředí, vybavenou klubovnu se společenskou místností.

Pokud máte o pronájem zájem, kontaktujte nás na čísle 603 817 508

AKTUÁLNĚ VOLNÉ A JIŽ OBSAZENÉ TERMÍNY k nahlédnutí ZDE

Klubovna byla vybudována svépomocí v letech 1984-1986. V současné době probíhá její další rekonstrukce. Poskytuje 59 m2 plochy. V zázemí naleznete sociální zařízení, kuchyňku, sklep, kancelář a dva sklady. K dispozici je rozvod vody a elektrifikace. Klubovna je na vlastním pozemku organizace, s výměrou 189 m2 v KÚ Bukovany u Olomouce, p.č. 1165. Ve vlastnictví organizace je i přilehlý pozemek p.č. 1166/2 o výměře 324 m2.

Naše prostory poskytujeme k pořádání svateb a dalších rodinných akcí, akcí spřátelených organizací, jako např. BOXERKLUB ČR - ÚP Olomouc pro pořádání chovných akcí a výstav, sportovních organizací - např. Cyklotrialový svaz ČR, který zde pořádá M ČR a dalším subjektům - např. MÚ Velká Bystřice, který zde bude pořádat Dětský den, v jehož programu bude i vystoupení a ukázka naší činnosti. Poskytovali jsme zázemí i organizátorům MS v orientačním běhu.

Provoz v naší organizaci se řídí PROVOZNÍM ŘÁDEM.

TOPlist